Yıldız Tilbe’nin çocukluk fotoğrafı takipçileri tarafından erkek çocuğuna benzetildi.

Magazin dünyasındaki Ünlülerin Çocuklukları, Ünlülerin Çocukluk Fotoğrafları Sosyal medyada ünlü isimlerin çocukluk fotoğrafları oldukça fazla ilgi görüyor. Çocukluk fotoğrafı ile gündem olan kişi ise sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe oldu . Aşk şarkıları ile gönüllere taht kuran Yıldız Tilbe sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Twitter’da paylaştıklarıyla adından sık sık söz ettiren Tilbe bu kez de çocukluk fotoğrafını paylaşınca takipçileri tarafından espri içerikli yorumlar peş peşe geldi. Yıldız Tilbe’nin çocukluk fotoğrafı takipçileri tarafından erkek çocuğuna benzetildi.
Aşk şarkıları ile gönüllere taht kuran Yıldız Tilbe sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında yer alıyor.
Twitter’da paylaştıklarıyla adından sık sık söz ettiren Tilbe bu kez de çocukluk fotoğrafını paylaşınca takipçileri tarafından espri içerikli yorumlar art arda geldi. Yıldız Tilbe’nin çocukluk fotoğrafı takipçileri tarafından erkek çocuğuna benzetildi.
İşte Kiminin dedesine kiminin babasına benzettiği  Yıldız Tilbe’nin çocukluk hali

Ünlü şarkıcının bazı hayranları Tilbe’nin eski fotoğraflarını yorum olarak paylaşırken bir takipçisi de kızına Tilbe’nin fotoğrafını gösterdiğini ve kızının fotoğraftaki kişiyi dedesine benzettiğini ifade etti. Kızının ardından fotoğrafı eşine gösterdiğini, eşinin fotoğraftaki kişiyi ağabeyine benzettiğini ve kahkaha attıklarını dile getirdi.

---------------------------------------------------------------