Yaşanan Ayrılık Hayal Kırıklığına Uğrattı

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolü paylaştığı dizide reytingler istenildiği gibi gelmemeye başladı. Dizi de yaşayan bu reyting düşüşü neredeyse dizinin sonunu getirecek. Durum böyle olunca dizi ekibi duruma el attı ve senarist değişikliğine gidildi.

Dizi de yaşanan bu değişiklik dizinin senaryosunun da değişmesine sebep oldu. Dizinin takipçileri yeni senaryo ile diziye ilginin artmasını istiyor. Aksi takdirde Aşkın Tarifi dizisine ne olacağı bilinmiyor.Aşkın Tarifi Dizisinin Reyting Sonuçlar Nasıldır?
Yaz dizilerinin yayınlanması ile birlikte Aşkın Tarifi dizisi de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladı. Fakat diğer yaz dizilerinin aksi tam olarak ekrana tutulamadı. İstenilen izlenme izleyici yakalanamadı. Bu durum da reytinglerin düşmesine sebep oldu.Total’de ilk ona bile giremeyen dizi AB grubunda ise 7. Sırada yerini aldı. Dizinin reytinglerinin düşmesinin bir diğer nedeni de aynı gün yayınlandığı Kalp Yarası dizisidir. Güçlü rakibi seyirciyi kendisine çekerek Aşkın Tarifi dizisinin reytinglerinin düşmesine sebep oldu.