Victoria Beckham’dan Justin Bieber’ın tasarımına: Ölmeyi tercih ederim

Kendi ismiyle bir moda markası olan Victoria Beckham, sosyal medya paylaşımıyla herkesi şaşırttı. 2019 yılında kendi moda markasını kuran Justin Bieber, Crocs model terliklerini satışa sundu. Mor terlikler kısa süre içinde tükenmesine rağmen Bieber, Victoria Beckham’a hediye olarak bir çift terlik gönderdi. Hemen sosyal medyada anket başlatan Beckham, takipçilerine “Mor timsah giymem gerektiğini düşünüyor musunuz?” Diye sordu. O sordu.

“ÖLMEYİ SEÇTİM”

Anketin sonuçları birbirine yakındı. Victoria Beckham’ın takipçilerinin yüzde 43’ü evet, yüzde 57’si hayır dedi. Ancak Beckham yaptığı açıklamayla tarafını netleştirdi.
Beckham sosyal medyasında “Evet, çok yakındı. Sanırım ölmeyi tercih ederim, yine de teşekkürler.” Böylece, Victoria Beckham’ın hiçbir zaman bir Crocs hayranı olmadığını öğreniyoruz.

KISA SÜREDE SATILDI

Öte yandan Justin Bieber markası ile Crocs markasının işbirliği iyi sonuçlar verdi. Bieber’ın tasarımları kısa sürede tükendi. Bieber’ın mor Crocs tasarımındaki sevimli detaylar dikkat çekiyor.

Tartışmalı bir model olan Crocs terlik kimileri tarafından sevilirken kimileri tarafından da stil düşmanı aksesuarı olarak görülüyor.