Tülin Şahin’e iyi haber

Tülin Şahin, 2019 yılında Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile ilişkisine başladı. Hamile kalan Şahin, 2019 yılının Kasım ayında kızını kucağına aldı. İkili, kısa sürede ilişkilerini noktaladı. Noronha ayrılık sonrası kızını göremediği gerekçesiyle Şahin’e dava açtı. Mahkeme Noronha’nın her ayın ilk 7 günü, annesi Şahin’in evinde kızını görmesine izin verdi.
1,5 YAŞINDAKİ KIZINA ŞİDDET UYGULADIĞI İDDİASI!
Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman Demir’in haberine göre; Taraflar arasında dava devam ederken Şahin, önceki ay Noronha’nın, 1.5 yaşındaki kızına şiddet uyguladığı iddiasıyla savcılığa başvurdu. Noronha, Lizbon dönüşü İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alındı. İfadesi alınan iş adamı ardından serbest bırakıldı.
ÇOCUĞUNU GÖREMEYECEK
Şahin, 4 Ağustos’ta ise Noronha’nın yaşadığı siteye gelerek kendisini darp ettiğini ileri sürdü. Ünlü mankenin talebi sonrası mahkeme, korunmaya ihtiyacı olan çocuğa geçici kişisel ilişki hakkı kapsamında şiddet uygulanma tehlikesinin varlığı sebebiyle, Noronha’nın kızıyla kuracağı ilişkinin sınırlandırılmasına karar verdi. Karar kapsamında; Noronha kızını göremeyecek ve Şahin’e yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak, evine yaklaşmayacak ve iletişim araçları ile onu rahatsız edemeyecek.

---------------------------------------------------------------