Sinem Umaş’ı görenlerin ağzı açık kaldı

Aradan geçen yıllar sonra Sinem Umaş, sosyal medya hesaplarıyla karşımıza çıktı. Ancak öyle bir değişimi içerisine giren Sinem Umaş’ı tanımak zordu. Gelinim Olur Musun? Programıyla adını Türkiye’ye duyuran Sinem Umaş, herkesi şaşırtmaya devam ediyor.Semra Türk’ün oğlu Ata ile yakınlaşan Umaş, ciddi birliktelik için kolları sıvamıştı. Ata’nın annesi Semra Türk ise bu ilişkiyi onaylamadığı gibi engellemek için elinden geleni yapmıştı.

Her yayınlanan bölüm Semra kaynanası tarafından hüngür hüngür ağlatılan kadın büyük bir değişime gitti. O dönemler Semra Hanım’ın vefat eden oğluna ‘Ben aşık olunca sana söylerim, sen aşık değilsin’ demesiyle gündeme oturmuştu. Sinem o dönemlerde 19 yaşında, liseyi dışarıdan okuyan genç bir kadındı. En büyük hayali ise mutlu bir evlilik yaparak Türkiye’ye yerleşmekti. O dönemlerde Sinem’in ailesi yurtdışındaydı.

Aradan geçen yıllar sonrasında program unutuldu. Damat adayı olan Ata Türk, hayatını kaybetti. Semra Türk ise birkaç farklı programla göründü. Sinem Umaş ise uzun bir aradan sonra İşte Benim Sitilim programıyla kendini tekrardan gösterdi

Ancak Gelinim Olur Musun? Programında tanıdığımız Sinem ile şimdiki sinem arasında büyük fark vardı. Fazla kilolarından tamamen kurtulan Sinem, kaşlarını ve saçlarını yaptırmıştı. Yeni görüntüsüyle eşsiz olan Sinem, sosyal medya hesaplarından fotoğrafları paylaşmıştı.
---------------------------------------------------------------