Serenay Sarıkaya Öyle Bir Şey Söyledi Ki

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, oyunculuğu ve dizi setlerini çok özlediği ve dönüş için sabırsızlandığı konuşuluyor! Güzel oyuncu, yer alacağı yeni dizisi için sabırsızlanıyor.
Çekimler Adana’da Tüm Hızıyla Devam Ediyor!
Sarıkaya, yeni dizisi için çekimlerine tüm hızla devam ederken bu süreçteki heyecanını da sevenleriyle paylamayı ihmal etmiyor. ‘’Şahmeran’’ isimli dizininin başrolünde Burak Deniz ile başrolleri paylaşacak olan güzel oyuncumuz, Deniz ile partner oluşu ile de sevenlerini oldukça heyecanlandırdı. Sarıkaya, yeni dizisinin setinden ardı sıra yapmış olduğu paylaşımları ile de meraklandırmaya devam ediyor.
Çekimler dolayısıyla çekim ekibi ile birlikte Adana’da bulunan yetenekli oyuncu, dizideki sahnelerini, senaryoyu okumakla kalmıyor, dizideki başrolünü paylaşmış olduğu partneri Burak Deniz ile de yapmış olduğu provaları sevenleri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Serenay Sarıkaya’dan Özlem İçeren Mesaj
Serenay Sarıkaya, dizinin senaryosunu okurken yapmış olduğu bir paylaşıma da şu yazıyı eklemeyi ihmal etmedi: ‘’ Nasıl özlemişim belli değil! Geliyor gelmekte olan.
Ayrıca güzel oyuncu Sarıkaya, dizi çekimleri için Adana’da olduğunu ifade eden bir paylaşım da yaptı. İnstagram hesabından yapmış olduğu bir paylaşım ile altına ‘’Adana’nın gülü’’ notunu düşerek sevenlerini ve takipçilerini güldürmeyi başardı.---------------------------------------------------------------