Sen Çal Kapımı Adım Adım Finale

Ekranlarda herkesin  beğenilerek izlenen dizilerinden biri olan ve 2. sezonu ile yayına giren Sen Çal Kapımı dizisinin final yapacağı tarih kesinleşti. Ancak Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisinden hayranlarını üzen bir haber geldi.

Merakla beklenen Sen Çal Kapımı dizisi 2. sezonuyla devam ediyor. 50. bölümde final yapması kesinleşen Sen Çal Kapımı dizisi hayranları şimdiden üzüyor. Geriye kalan 8 bölüm sonrasında ise neler olabileceği henüz bilinmiyor.

Başrollerinde Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in oynadığı Sen Çal Kapımı dizisi 42. Bölümle yayınlandı. Yeni dönem içerisinde ikilinin ortak bir projede yer alıp almayacağı henüz bilinmezken son olarak katıldıkları bir ödül töreninde net bir durum ortaya koymadılar.Kerem Bürsin son açıklamasında, “Zaten şu an bir işimiz olduğu için bunları konuşmak doğru değil. Güzel de giden bir işimiz var. Bizim işimizde çok belirsiz bir durum olduğu için, belki projeyi, karakteri beğenmezsin. Güzel bir şey çıkarsa, güzel bir karakter çıkar ise neden olmasın dedi

---------------------------------------------------------------