Muazzez Ersoy mikrofon sorununa isyan etti

TRT Müzik kanalında program yapan Muazzez Ersoy, şarkı söylerken mikrofon sorunu yaşayınca isyan etti. “İnşallah bezdirme politikası değildir. Ümit ediyorum ki mobbing değildir. Öyleyse anlaşmamın feshedilmesini istiyorum” diyen Ersoy, sahneden inerek çekime devam etmedi.
TRT Müzik kanalında Sevgilerimle isimli bir program yapan Muazzez Ersoy, canlı yayında mikrofonun sesinin iyi gelmediğini ve bunun kasıtlı yapıldığını öne sürerek tepki gösterdiROBOT GİBİ OKUYORUM, NEREDE ESKİ MUAZZEZ

Şarkı söylediği esnada mikrofonun sesinin mat olduğunu ileri süren sanatçı, rejiden sorunu düzeltmesini istedi. Reji ise ses ile ilgili bir sorun olmadığını iletti. Aldığı cevabı kabul etmeyen Ersoy, “Sevgili Seyhan oraya bir şey yazmış, ‘Rejide ses düzgün’. Ama burada ben sağlıklı duyamazsam okuyamam. Ki şuanda da robot gibi okuyorum. Nerede eski Muazzez, geçen seneki Muazzez nerede şimdiki Muazzez. Rejideki sesin düzgün olması yetmiyor, sahnede kendimi sağlıklı duymalıyım. Şu anda da mikrofonum küt küt, mat geliyor. Neyse devam edelim, yapacak bir şey yok” dedi.
kaynak-haberler.com

---------------------------------------------------------------