Merve Dizdar Her Şeyi İtiraf Etti

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinin en önemli oyuncularından birisi. Dizideki dört kardeşi de çok başarılı isimler canlandırıyor. Ama özellikle Merve Dizdar bu diziyle birlikte çok geniş bir kitle tarafından tanındı.Ne kadar yetenekli ve başarılı bir oyuncu olduğunu ispatlayan Dizdar, dizinin ikinci sezonu ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar akla Farah Zeynep Abdullah’ı getirdi.
Masumlar Apartmanı Oyuncuları Zorlanıyor
Farah Zeynep Abdullah dizinin ilk sezonunun sonunda diziden ayrılmıştı. Oyuncu diziden ayrılma sebebi olarak rolünün ağırlığından bahsetmişti. Merve Dizdar da ikinci sezonla ilgili yaptığı açıklamada aynı konuya değindi. Oyuncu ailenin yaşadığı dramdan oyuncuların da etkilediğini söyledi.Karakterler ağır sorunlar yaşayınca onları canlandırmanın da zor ve yorucu olduğunu belirtti. Yönetmenin oyuncuların konsantre olmasını sağlamak için bazı taktikler uyguladığını belirten Dizdar, bunlarla yola devam etseler de yaptıkların işin çok zor olduğunu vurguladı.

Aslında bu durum dizideki her karakter için söylenebilir. Çünkü Masumlar Apartmanı dizisinin bütün oyuncuları çeşitli sorunlar yaşayan karakterleri canlandırıyor.


---------------------------------------------------------------