Kurtlar Vadisi Kaos başlayacak mı?’ sorusu sosyal medyada yankı uyandırdı

Türk dizilerinin unutulmaz yapımlarından biri olan ve eski bölümleri hala YouTube’da en çok izlenen videolar arasında yer alan Kurtlar Vadisi için sosyal medya ayağa kalktı. Açıklamaları Kenan İmirzalıoğlu ve Polat Alemdar’ın canlanmasına neden olurken, Necati Şaşmaz “Kurtlar Vadisi Kaos Başlayacak mı?” Sorusunu sordu.
Yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını vurgulayan Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaosunun ilk sinyalini verdi. Böyle bir teklif durumunda evet diyebileceğini açıklayan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos iddialarını da güçlendirdi.
Milyoner Olmak İsteyen ATV ekranlarının sevilen yarışma programına ev sahipliği yapan Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaosunda yer alacağı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Teklifin medyada yapıldığını öğrendiğini vurgulayan İmirzalıoğlu, “Arkadaşlar, oyunculuğu bırakmadık. Teklif yok ama teklif varsa neden olmasın, neden olmasın? Necati Şaşmaz’ın açıklamalarının ardından Kurtlar Vadisi’nin ekrana dönüş tarihi ve yeni oyuncuları merak konusu oldu. Yapımcı tarafından Kurtlar Vadisi Chaos hakkında açıklama yapılmadı. Necati Şaşmaz daha önce “Kaos yönetimi denen bir ideoloji var. Bu ideolojide bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkacağımızı anlatmaya çalışacağız” demişti. ifadeleri kullandı.