Kırmızı Oda Binnur Kaya Ve Erkan Petekkaya Alkış

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Ali Kaptan’ı olarak hafızalarımıza kazınan Erkan Petekkaya, geçtiğimiz sezon Delikanlı Sadi karakteriyle Kırmızı Oda’ya konuk olmuş ve hikâyesiyle herkesi yürekten etkilemişti. Ekranlarda başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Erkan Petekkaya, sosyal medyada da karakteri ve anlattığı hikâye ile geçer not almıştı.İzleyiciler tarafından çok sevilen Delikanlı Sadi karakteri Kırmızı Oda dizisinin en uzun soluklu konuk oyuncusu olmuş ve 21 bölüm boyunca ekranlarda boy göstermiştir. İzleyiciler ve medya tarafından Delikanlı Sadi o kadar beğenilmişti ki Delikanlı Sadi’nin hayatı ayrı bir dizi olmak üzere çekilmek istenmiş fakat Petekkaya bu durumu kabul etmemişti.Dostluk Buluşması
Konuk oyuncusu olduğu dizi sayesinde dizinin Doktor Hanım’ı olan Binnur Kaya ile 21 bölüm geçiren Erkan Petekkaya, oyuncular ve dizi ekibi ile çok yakın olduklarını dile getirdi.
Binnur Kaya ile bir ödül töreninde buluşan Erkan Petekkaya başarılı kadın oyuncu Binnur Kaya’ya “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü takdim etti. İkilinin şakalaşıp sarılması salondakilerin ve sosyal medyanın yüzünü güldürdü. Kaya, ödülünü tüm dizi ekibi ve kadınlar adına kabul ettiğini belirtti.
---------------------------------------------------------------