Giresun’da korona virüs vakalarındaki artış devam ediyor

Giresun’da corona virüs vakalarındaki artış devam ediyor Doğu Karadeniz’de vaka sayısının en yüksek olduğu il olan Giresun’da, bir önceki haftaya göre artış yüzde 13 oldu. Giresun’da corona virüs vaka sayısı artmaya devam ediyor.
Giresun’da corona virüs vakalarındaki artış devam ediyor Doğu Karadeniz’de vaka sayısının en yüksek olduğu il olan Giresun’da, bir önceki haftaya göre artış yüzde 13 oldu.
Giresun’da corona virüs vaka sayısı artmaya devam ediyor. Giresun’da vakalar bir önceki haftaya göre yüzde 13 arttı. Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı illere göre Giresun, 100 bin kişiye düşen vaka sayısında İstanbul, Çanakkale, Tekirdağ ve Kırklareli’den sonra ülkede 5’inci sırada yer aldı. Sağlık Bakanlığının illere göre haftalık vaka oranlarını paylaşmaya başlamasıyla Giresun’da sürekli artış var. 17-23 Nisan tarihleri ​​arasında Giresun’da vaka oranı bir önceki haftaya göre yüzde 13 artarak 706,23 oldu. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde en çok vaka görülen il Giresun oldu. Ülke genelinde artan vaka sayısı nedeniyle 29 Nisan Perşembe günü saat 19: 00’dan 17 Mayıs Pazartesi saat 05: 00’e kadar tam kapatmaya geçilmesine karar verildi.