Çağla Şimşek Yeni Dizisi Belli Oldu.

Kardeşlerim dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan Çağla Şimşek yeni bir dizi ile oldukça iddialı bir şekilde ekranlara dönmeyi planlıyor. İddialı bir diziyi daha izleyicilerin beğenisine sunmak için hazırlıklara son hızla devam ediyor.
 

 

 

Dizinin Kadrosu Belirlenmeye Başlandı

Bu kadar iddialı olarak ekranlara gelecek olan dizinin kadrosu artık belirlenmeye başlandı. Çukur dizisinden sonra bu diziye de hayat verecek olan Perihan Savaş oldukça iddialı bir karakter ile birlikte izleyicilerin  karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kardeşlerim dizinden ayrılan ve burada iddialı bir şekilde geri dönecek olan Çağla Şimşek dahil olan bir diğer isim arasında yer almaktadır. Oyuncu dizide Seher karakterine can verecek.
 

Bunların yanı sıra dizi içerisinde şu andan anlaşma aşamasına da gelinmiş olan bir diğer isim de Sedef Avcı olmaktadır. Oldukça büyük bir titizlik ve özen ile hazırlanmakta olan El Kızı dizi kadrosuna daha başka yeni isimlerinde katılması beklenen diğer konular arasında yer alır.

Dizinin çekim işlemlerine Ağustos ayının ortası gibi başlanması beklenmektedir. Aynı zaman da dizi için gerekli olan her türlü hazır aşamalarında son aşamaya geçilmiş bulunmakta. Dizi oldukça iddialı bir şekilde izleyici ile buluşmaya hazırlanmaktadır.

Çekimlerine Ağustos ayı içinde başlanması beklenen dizi için hazırlıklar son aşamaya geldi. Büyük bir merak ile beklenmeye devam ediyor.

---------------------------------------------------------------