Bir Türk Başarısı Geldi

Neslihan Atagül, Türk dizi izleyicilerinin en beğendiği isimlerden birisi. Hem güzelliği hem de yeteneği ile isminden çok söz ettiren oyuncu şimdi de ABD televizyonlarında etkili olmaya başladı.
Şöyle ki ABD’de daha çok Latin Amerikalı izleyicilerin takip ettiği Univision TV oyuncunun başrolünde olduğu Kara Sevda ve Sefirin Kızı dizilerini gündüz kuşağı denilen saatlerde yayınlamaya başladı. Her iki dizide yayınlandığı zamanda reytingleri sildi süpürdü.

Sosyal Medyada Gündem Oldu
Kara Sevda ve Sefirin Kızı’nın bu başarısı sosyal medyada da gündem oldu. Dizilerin yayınlanmaya ve reyting almaya başlaması ile birlikte Neslihan Atagül hayranları, Twitter’da Neslihan Atagül efekti başlığı altında paylaşım yapmaya başladı. Bu paylaşımlar da sosyal medyada TT oldu ve Neslihan Atagül bütün sosyal medyayı da etkisi altına aldı.
Basında Olay Yarattı
Dizilerinin izlenme oranları arttıkça Atagül’e basının ilgisi de oldukça arttı. Latin Amerika basını oyuncudan “en sevilen Türk dizilerinin kraliçesi” olarak bahsetmeye başladı ve Atagül hakkında olumlu yorumlar yazıldı. Atagül’ün bulunduğu bütün diziler Latin Amerikalılar tarafından çok beğeniliyor ve dizi yayınlanırken reklam vermek isteyenlerin sayısı da gün geçtikçe artıyor.

---------------------------------------------------------------